
Панель Плитка 600х600х30мм з негорючого акустичного поролону EchoFom Brilliance Бордовий
358 ₴
- В наявності
- Код: G6SE03060060DRD
Акустичний поролон поставляється в стислому вигляді для економії вартості доставки. Після розпакування потрібно біля 48 годин, щоб матеріал повністю відновив свою форму.
Акустичний негорючий (самозатухаючий) поролон EchoFom Brilliance використовується в місцях де необхідні не тільки високі акустичні характеристики, але і підвищені вимоги до пожежної безпеки.
Він відмінно підходить для боротьби з ранніми відображеннями звуку, а також реверберацією на середніх і високих частотах. Застосовується в домашніх кінотеатрах, студіях звукозапису, дикторських кабінах, call-центрах, офісах відкритого типу, переговорних кімнатах, спортзалах, кінотеатрах.
Гарні звукопоглинальні властивості і простота монтажу роблять Панелі з акустичного поролону найзручнішим матеріалом в боротьбі з небажаними перевідбиттями звуку в приміщенні.
Завдяки спеціальним добавкам поролон не підтримує горіння (самозатухаючий), має яскравий насичений колір і містить мерехтливі вкраплення.
Панелі EchoFom «Briliance» стануть яскравим акцентом у вашому приміщенні.
Допустиме відхилення за розміром до 3%.
Гарантія - 6 місяців за умови відсутності механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EchoFom |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень |
| Область застосування | Для стін, Для стель |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бордовий |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 0.65 |
| Екологічний матеріал | Так |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Ступінь жорсткості | М'який |
- Ціна: 358 ₴

