
Акустична панель EchoFom Qubik 33 мм 50х50 см
530 ₴
- В наявності
- Код: EFQ3350Wh
Розмір панелі: 50х50 см. Загальна товщина - 33мм.
Колір поролону – чорний графіт (темно-сірий), вид МДФ - білий, дуб молочний, дуб сонома, бук, вишня, горіх еко, дуб венге амарі.
Новинка! Колір "Антрацит" з профарбованими торцями.
Акустична панель EchoFom Qubik працює за принципом дифузора – розсіюють падаючу на неї звукову енергію в різному діапазоні частот. МДФ-поверхні, що відбивають, а поглиблення з поролоновими стінками поглинають звукову хвилю.
Акустичні панелі EchoFom Qubik спеціально сконструйовані так, щоб розсіювати звукові хвилі і тим самим зменшувати стоячі хвилі, луна і відлуння.
Правильне розташування панелей EchoFom Qubik в кімнаті поліпшить звукову ясність, дозволить одержати оптимальний рівень реверберації (відбиття звуку). Це дозволить відчути себе слухачем в концертному залі.
МДФ-покриття з різних порід дерева дозволить легко вписати панелі в будь-вид дизайну: хай-тек, мінімалізм, скандинавський, класичний та ін.
Застосовується в домашніх офісах і кінотеатрах, студіях звукозапису, call-центрах, офісах відкритого типу, переговорних кімнатах.
Не схильна до вицвітання.
Допустиме відхилення за розміром до 3%.
Гарантія – 6 місяця за умови відсутності механічних пошкоджень.
Передоплата на дану позицію 50%. Виготовлення 2-5 робочих днів, після передоплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EchoFom |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 33 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 530 ₴









