
Повстяна віброізоляційна самоклеюча стрічка 40мм, рулон 25м, ущільнювальна.
272 ₴/бобіна
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: A4SFLT40BLK
Виготовлена стрічка з синтетичного войлоку і має клейку основу.
Ширина стрічки -40мм. Товщина стрічки - 0,7мм.
В рулоні - 25 метрів.
Сфери застосування Стрічки:
Побут:
- Наклеювання на ніжки меблів, вазонів, декору для запобігання подряпин на підлозі;
- Наклеювання на гострі краї та кути меблів для безпеки дітей;
- Зменшення шуму від закриття дверей, шухляд та інших рухомих частин меблів;
- Ущільнення дверей та інших з'єднань.
- Захист поверхонь під час переміщення побутових приладів, таких як холодильники чи пральні машини.
Будівництво:
- Віброізоляція звукоізоляційних конструкцій:
Проклеювання місць між метелевим каркасом звукоізоляційної конституції та гіпсокартоном.
- Проклеювання стиків між панелями A4Sound Studio25:
Виготовлена стрічка з такого ж матеріалу як і декоративна поверхня акустичних панелей A4Sound Studio25.
- Ущільнення стиків:
Використання для герметизації стиків між будівельними матеріалами.
- Амортизація:
Забезпечення м'якого прилягання між конструкційними елементами, запобігання вібраціям.
- Захист кутів стін:
Захист зовнішніх та внутрішніх кутів стін від механічних пошкоджень під час будівельних робіт.
Інші випадки:
- Ремонт автомобілів:
Використання для ізоляції частин авто від вібрацій та шуму.
- Промислове обладнання:
Ущільнення і шумоізоляція деталей та механізмів.
- Крафт та хендмейд:
Використання у різних творчих проектах для декору та захисту.
- Спортивне обладнання:
Ущільнення та захист спортивних тренажерів та інвентаря.
- Захист спортивних майданчиків:
Наклеювання на стіни чи огорожі спортивних майданчиків для зменшення травматизму.
- Офісні приміщення:
Ущільнення офісних перегородок для звукоізоляції та захисту від пилу.
- Театральне обладнання:
Використання у сценічному обладнанні для зменшення шуму та захисту декорацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Sound |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Щільність | 80 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Еластичність матеріалу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | Для акустичних панелей A4Sound Studio, Для каркасних конструкцій |
| Форма поставки матеріалу | Бобіна (25м) |
- Ціна: 272 ₴/бобіна



