Топ продаж
-10%

Звукоізоляція підлоги. Підкладка під підлогові покриття 2000х1000х10 мм 120кг/м.куб.
688 ₴
622 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: A4SFL10
+380 (67) 487-72-75
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Звукоізоляція підлоги. Підкладка A4Sound Floor під підлогові покриття.
Підкладка «А4Sound Floor» відмінний варіант для приміщень з високими шумо - та віброізоляційними вимогами.
Застосування підкладки в конструкції "плаваючої" підлоги дозволяє поліпшити індекс ізоляції ударного шуму в середньому на 36 дБ (в залежності від кількості шарів підкладки).
Продаться листами: в листі 2кв.м.

Графік зниження ударного шуму при використанні одного, двох і трьох шарів підкладки під підлогові покриття A4Sound Floor в конструкції плаваючої підлоги.
![]() |
Високі вібропоглинаючі властивості |
![]() |
Низька теплопровідність 0,033 Вт/(м*К)
|
![]() |
Не дає усадки |
![]() |
Простота у використанні |
![]() |
Екологічність |
![]() |
Збільшує термін служби ковроліну |
![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Sound |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція, Зниження ударного шуму, Звукоізоляція |
| Область застосування | Для стін, Для підлоги, Для стель, Для каркасних конструкцій, Для інженерного обладнання |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Щільність | 120 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Еластичність матеріалу | Так |
| Теплопровідність | 0.033 Вт/м.кв. |
| Матеріал | Полиуретан |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,4 |
| Тип підлогового покриття | Тепла підлога, Ковролін, Бетоння стяжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.





