
Панель Піраміда 600х600х100мм з негорючого акустичного поролону EchoFom Brilliance
631 ₴
- В наявності
- Код: G4SE10060060VT
Акустичний поролон поставляється в стислому вигляді для економії вартості доставки. Після розпакування потрібно біля 48 годин, щоб матеріал повністю відновив свою форму.
Загальна товщина панелі EchoFom Піраміда - 100 мм:
Збільшена товщина основи - 25 мм (що підвищує ефективність звукопоглинання панелі), висота піраміди від основи - 75 мм
Акустичний негорючий (самозатухаючий) поролон EchoFom Brilliance використовується в місцях де необхідні не тільки високі акустичні характеристики, але і підвищені вимоги до пожежної безпеки.
Він відмінно підходить для боротьби з ранніми відображеннями звуку, а також реверберацією на середніх і високих частотах. Застосовується в домашніх кінотеатрах, студіях звукозапису, дикторських кабінах, call-центрах, офісах відкритого типу, переговорних кімнатах, спортзалах, кінотеатрах.
Гарні звукопоглинальні властивості і простота монтажу роблять Панелі з акустичного поролону найзручнішим матеріалом в боротьбі з небажаними перевідбиттями звуку в приміщенні.
Завдяки спеціальним добавкам поролон не підтримує горіння (самозатухаючий), має яскравий насичений колір і містить мерехтливі вкраплення.
Панелі EchoFom «Briliance» стануть яскравим акцентом у вашому приміщенні. Виробляється в 3-х кольорах: чорний, фіолетовий і бордовий.
Допустиме відхилення за розміром до 3%.
Гарантія - 6 місяці за умови відсутності механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EchoFom |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень |
| Область застосування | Для стін |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 0.79 |
| Щільність | 25 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Ступінь жорсткості | М'який |
- Ціна: 631 ₴



