
Акустичний поролон EchoFom Пірамида 40 мм 50х50см, чорний графіт
124 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: EF405050
Акустичний поролон поставляється в стислому вигляді для економії вартості доставки. Після розпакування потрібно біля 48 годин, щоб матеріал повністю відновив свою форму.
Загальна товщина поролону EchoFom Піраміда - 40 мм:
товщина основи -15 мм, висота піраміди від основи - 25 мм.
Розмір основи Піраміди: 50*50мм.
Не схильний до вицвітання.Колір - чорний графіт (темно-сірий).
Акустичний поролон EchoFom в формі «Піраміда» використовується для боротьби з ранніми відображеннями звуку, а також реверберацією на середніх і високих частотах.
Застосовується в домашніх кінотеатрах, студіях звукозапису, дикторских кабінах, call-центрах, офісах відкритого типу, переговорних кімнатах, спортзалах, кінотеатрах.
Низька вартість, добрі звукопоглинальні властивості і простота монтажу роблять акустичний поролон найзручнішим матеріалом в боротьбі з небажаними перевідбиттями звуку в приміщенні.
Допустиме відхилення по ширині та довжині може становити до 3%.
Допустиме відхилення за висотою може становити до 3мм.
Гарантія - 6 місяці за умови відсутності механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EchoFom |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень |
| Область застосування | Для стін, Для стель |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 0.75 |
| Щільність | 22 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Група матеріалу по горючості | Г4 (сильно горючі) |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Еластичність матеріалу | Так |
- Ціна: 124 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.




