
Акустична панель EchoFom Qubik Pixel 53 мм 50х50 см
565 ₴
- В наявності
- Код: EFQPx5350Wh
Розмір панелі: 50х50 см. Загальна товщина - 53мм.
Колір поролону – чорний графіт (темно-сірий), вид МДФ - білий, дуб молочний, дуб сонома, бук, вишня, горіх еко.
Акустична панель EchoFom Qubik Pixel працює за принципом дифузора – розсіюють падаючу на неї звукову енергію в різному діапазоні частот. МДФ-поверхні, що відбивають, а поглиблення з поролоновими стінками поглинають звукову хвилю. Відомо, що деревина дуже добре резонує зі звуком, тобто надає м'якості і глибини звучання.
Данные панели специально сконструированы так, чтобы рассеивать звуковые волны и тем самым уменьшать стоячие волны, эхо и отголоски.
Акустические панели EchoFom Qubik Pixel имеют большую поверхность для поглощения звука в сравнении с панелями EchoFom Qubik.
Правильное расположение панелей EchoFom Qubik Pixel в комнате улучшит звуковую ясность, позволит получить оптимальный уровень реверберации (отражения звука). Это позволит почувствовать себя слушателем в концертном зале.
МДФ-покриття з різних порід дерева дозволить легко вписати панелі в будь-вид дизайну: хай-тек, мінімалізм, скандинавський, класичний та ін.
Застосовується в домашніх офісах і кінотеатрах, студіях звукозапису, call-центрах, офісах відкритого типу, переговорних кімнатах.
Не схильна до вицвітання.
Допустиме відхилення за розміром до 3%.
Гарантія – 6 місяця за умови відсутності механічних пошкоджень.
Передоплата на дану позицію 50%. Виготовлення 2-5 робочих днів, після передоплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EchoFom |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень |
| Область застосування | Для стін, Для стель |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 53 мм |
| Колір | Білий |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 0.7 |
| Щільність | 22 кг/м³ |
- Ціна: 565 ₴







