
Віброізоляційне стельове кріплення VibroHolder™C з анкером, 250мм
166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: VHW250
VibroHolder C - Віброізоляційний кріпильний елемент (стельовий віброподвес) застосовується для монтажу конструкцій звукоізоляційних каркасних підвісних стель.
Основною функцією VibroHolder C є перешкоджання передачі вібрації від міжповерхового перекриття до конструкції підвісної стелі і навпаки.
Подовжений П-подібний кронштейн дозволяє зробити більші опуски стелі. Та монтаж звукоізоляційної конструкції на стелі де є комунікації.
У конструкції кріплення застосовані високоякісні матеріали:
- поліуретановий еластомер VibroHold
- посилений П - подібний кронштейн з оцинкованої сталі товщиною 1 мм, висотою 250мм;
- шайба з нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм із збільшеною площею для кращого розподілу навантажень;
- анкер-болт з оцинкованої сталі.
Сумісний з будь-якою профільною системою.
|
Наименование |
Рабочий диапазон нагрузок, кг |
Максимальная усадка, мм |
Минимальная глубина каркаса |
||
|
VibroHolder™ C |
min |
max |
min |
max |
60 мм |
|
5 |
20 |
0,5 |
4 |
||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Sound |
| Ширина | 62 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 247 мм |
| Область застосування | Для стель, Для каркасних конструкцій |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Щільність | 320 кг/м³ |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція, Зниження ударного шуму, Звукоізоляція |
| Екологічний матеріал | Так |
| Еластичність матеріалу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма поставки матеріалу | Поштучно або оптом |
- Ціна: 166 ₴

