
Звукоізоляція стін і стель Wall 25, рулон 6 кв.м., товщина 25мм
1 638 ₴/рулон
- В наявності
- Код: W25276440268
Звукоизоляційний наповнювач для каркасних конструкцій A4Sound Wall 25
Wall 25 продається кратно рулонам по 6м.кв у рулоні.
Звукопоглинальний матеріал A4Sound Wall25 використовується в звукоізоляційних конструкціях. Абсолютно екологічний, не містить леткі волокна і формальдегіди, які є збудниками алергії, астми та інших захворювань.
Застосування цього матеріалу дуже ефективно в звукоізоляційних конструкціях як на стелях так і на стінах, так само служить як утеплювач всередині приміщень, при різних конструкціях різна товщина..
Справитися з гучними сусідами або надокучливими звуками з вулиці, при цьому подбавши про теплоізоляцію приміщення, вам допоможе звукоізоляційний наповнювач A4Sound Wall 25
Технічні характеристики:
- Рулон 10м, погонна ширина 0,6м, товщина 25мм.
- Вага рулону 12кг; розміри рулону - 60х60х60см;
- Склад: 80% - бавовна, 20%- поліамідні неткані волокна;
- Матеріал "A4Sound Wall 25" екологічно чистий, стійкий до впливу мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, не виділяє продуктів розпаду;
- Високі теплоізоляційні властивості з низьким коефіцієнтом теплопровідності - λ = 0,031 Вт / м ° С;
- Зручний і безпечний при монтажі. A4Sound Wall 25 ріжеться звичайними будівельними ножицями, при монтажі не пошкоджує шкіру, що особливо важливо для людей, які працюють з матеріалом;
- Паропроникність. A4Sound Wall 25 не створює перешкоди для доступу повітря. Використання матеріалів з такими властивостями запобігає ризику акумуляції вологи в перегородках стін.

![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Sound |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Звукоізоляція |
| Область застосування | Для стін, Для стель |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 10000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Білий |
| Щільність | 80 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Еластичність матеріалу | Так |
- Ціна: 1 638 ₴/рулон






