
Звукоізоляція стін і стель Wall 55, рулон 6 кв.м., товщина 50-55 мм
1 638 ₴/рулон
- В наявності
- Код: W55276440278
+380 (67) 487-72-75
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Звукоизоляційний наповнювач для каркасних конструкцій A4Sound Wall 55
Wall 55 продається кратно рулонам, по 6 кв.м в рулоні.
Звукопоглинальний матеріал A4Sound Wall55 використовується в звукоізоляційних конструкціях. Абсолютно екологічний, не містить леткі волокна і формальдегіди, які є збудниками алергії, астми та інших захворювань.
Застосування цього матеріалу дуже ефективно в звукоізоляційних конструкціях як на стелях так і на стінах, так само служить як утеплювач всередині приміщень
Застосування::
- Звукоізоляція стін
- Звукоізоляція стелі
- Звукоізоляція міжкімнатних стін та перегородок
Технічні характеристики:
- Рулон: довжина 10м, погонна ширина 0,6м, товщина 55мм.
- Вага рулону 13кг; розміри рулону - 80х80х60см;
- Склад: 80% бавовна та 20% поліамідні неткані волокна;
- Матеріал "A4Sound Wall 55" екологічно чистий, стійкий до впливу мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, не виділяє продуктів розпаду;
- Високі теплоізоляційні властивості з низьким коефіцієнтом теплопровідності - λ = 0,031 Вт / м ° С;
- Зручний і безпечний при монтажі. A4Sound Wall 55 ріжеться звичайними будівельними ножицями, при монтажі не пошкоджує шкіру, що особливо важливо для людей, які працюють з матеріалом;
- Паропроникність. A4Sound Wall 55 не створює перешкоди для доступу повітря. Використання матеріалів з такими властивостями запобігає ризику акумуляції вологи в перегородках стін.

![]() |
![]() |
![]() |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Sound |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Звукоізоляція |
| Область застосування | Для стін, Для стель |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 10000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 55 мм |
| Вага | 13 кг |
| Колір | Білий |
| Щільність | 40 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Еластичність матеріалу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 638 ₴/рулон







