
Звукоізоляція стін та стелі. Панель 120х60х2,5см
272 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (67) 487-72-75
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Панелі A4Sound Studio25 мають високий коефіцієнт звукопоглинання в полічастотному діапазоні.
Панелі можуть монтуватися як декоративне рішення в інтер'єрі, а також всередині звукоізоляційних конструкцій.
Панелі складаються з екологічно чистого матеріалу на основі бавовни (80%) і спресованих нетканих поліамідних волокон (20%), декоровані повстяним покриттям чорного кольору, зворотна сторона - сірого кольору.
Технічні характеристики::
- Розмір: 120х60х2,5см. (можливе відхилення по розміру до 3%)
- Щільність: 80 кг / м3.
- Матеріал панелей A4Sound Studio 25 екологічно чистий, стійкий до впливу мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, не виділяє продуктів розпаду;
- Високі теплоізоляційні властивості з низьким коефіцієнтом теплопровідності - λ = 0,031 Вт / м ° С;
- Панелі A4Sound Studio 25 просто монтувати;
Панелі можна застосовувати на нерівних поверхнях. Мають достатню міцність і пружністю, завдяки чому підходять для установки в горизонтальному, вертикальному і похилому положенні;
Зручні і безпечні при монтажі. Панелі ріжуться звичайними будівельними ножицями. Матеріал при монтажі не пошкоджує шкіру, що особливо важливо для людей, які працюють з матеріалом. - Гідрофобність і паропроникність. A4Sound Studio 25 не створює перешкоди для доступу повітря. Використання матеріалів з такими властивостями запобігає ризику акумуляції вологи в перегородках стін.
- Мобільність. Можливість багаторазових інсталяцій без втрати властивостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Sound |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Зниження ударного шуму |
| Область застосування | Для стін, Для стель, Для каркасних конструкцій, Для інженерного обладнання |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 0.95 |
| Щільність | 80 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Еластичність матеріалу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт теплопровідності | λ = 0,031 Вт/м °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.








