
Баффл Т1 1000х300х80мм з акустичного негорючого поролону EchoFom Brilliance, чорний
745 ₴
- В наявності
- Код: BSE12030008DRD
Баффл - це ефективна і економічна акустична панель, яка підвішується до стелі для підвищення розбірливості мови і чіткості звуку. Наші стельові акустичні екрани - відмінний вибір для використання у великих приміщеннях, з обмеженим простором на стінах або в місцях, де потрібні матеріали поза досяжністю. Оскільки виріб встановлюється вертикально, звук чути з обох сторін. Зі збільшенням площі поверхні збільшується його здатність зменшувати реверберацію.
Підвішені до стелі акустичні екрани можуть поглинати звук з усіх боків, що робить їх надзвичайно ефективними з точки зору акустики. Вони ідеально підходять для службових стель з обмеженим простором.
Дані баффли виготовлені з самозагасаючого поролону що не підтримує горіння, мають яскравий насичений колір і містять мерехтливі вкраплення.
Зверніть увагу, що акустичний пінополіуретан, в тому числі баффли, покращують якість прослуховування (акустику) в кімнаті. Однак вони не видаляють зовнішній шум і не забезпечують звукоізоляцію приміщення.
Допустиме відхилення за розміром до 3%.
Гарантія - 6 місяці за умови відсутності механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EchoFom |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень |
| Область застосування | Для стін, Для стель |
| Форма поставки матеріалу | Штука |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Екологічний матеріал | Так |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Ступінь жорсткості | М'який |
- Ціна: 745 ₴






