
Панель з акустичного поролону Плитка 30 мм 50х30 см EchoFom Standart Чорний графіт
108 ₴
97,20 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: EFPL305050
Акустичний поролон постачається в стиснутому вигляді для економії вартості доставки. Після розпакування необхідно до 48 годин, щоб матеріал повністю відновив свою форму.
Розмір панелі: 50х30 см. Загальна товщина поролону EchoFom Плитка — 30 мм.
Не схильний до вицвітання. Колір — чорний графіт (темно-сірий).
Акустичний поролон EchoFom у формі «Плитка» використовується для боротьби з ранніми відбиттями звуку, а також реверберацією на середніх і високих частотах. Застосовується в домашніх кінотеатрах, студіях звукозаписування, дикторських кабінах, call-центрах, офісах відкритого типу, переговорних кімнатах, спортзалах, кінотеатрах.
Низька вартість, гарні звукопоглинальні властивості та простота монтажу роблять акустичний поролон найзручнішим матеріалом у боротьбі з небажаним перевідбиттям звуку в приміщенні.
Допустиме відхилення за шириною та довжиною може становити до 3%.
Допустиме відхилення за висотою може становити до 3 мм.
Гарантія — 6 місяців за умови, що немає механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EchoFom |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень |
| Область застосування | Для стін, Для стель |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 0.65 |
| Екологічний матеріал | Так |
| Група матеріалу по горючості | Г4 (сильно горючі) |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Еластичність матеріалу | Так |
- Ціна: 97,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.


