
Віброізоляційне стельове кріплення VibroHolder™ C 125мм з анкером
152 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: VHC20
+380 (67) 487-72-75
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VibroHolder™ C — віброізоляційний кріпильний елемент застосовується для монтажу конструкцій звукоізоляційних каркасних підвісних стель.
Основною функцією VibroHolder™ C є перешкоджання передачі вібрації від міжповерхового перекриття до конструкції підвісної стелі і навпаки
У конструкції кріплення застосовані високоякісні матеріали:
- поліуретановий еластомер VibroHold ™
- посилений П - подібний кронштейн з оцинкованої сталі товщиною 1 мм;
- шайба з нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм із збільшеною площею для кращого розподілу навантажень;
- анкер-болт з оцинкованої стал
|
Найменування |
Робочий діапазон навантажень, кг |
Максимальна усадка, мм |
Мінімальна глибина каркасу |
||
|
VibroHolder™ C |
min |
max |
min |
max |
60 мм |
|
5 |
20 |
0,5 |
4 |
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Sound |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція, Поліпшення акустики приміщень, Звукоізоляція |
| Область застосування | Для стін, Для стель, Для каркасних конструкцій |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Блакитний |
| Щільність | 320 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Еластичність матеріалу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма поставки матеріалу | Поштучно або оптом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.


