
Акустична панель A4Sound Studio 25, 120х60х2,5 см
272 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
Акустичні панелі серії A4Sound Studio 25 призначені для домашніх кінотеатрів, офісів, студійних приміщень, концертних залів, теле та кіно продакшн студій, а також для інших приміщень з високими вимогами до акустичних характеристик і стандартів.
Панелі A4Sound Studio25 мають високий коефіцієнт звукопоглинання в полічастотних діапазоні. Панелі можуть монтуватися як декоративне рішення в інтер'єрі, а також всередині звукоізоляційних конструкцій.
Панелі складаються з екологічно чистого матеріалу на основі бавовни (80%) і спресованих нетканих поліамідних волокон (20%), декоровані повстяним покриттям чорного кольору, зворотна сторона - сірого кольору.
Для ефектного естетичного вигляду акустичні панелі Studio 25 мають дубльовану декоративну поверхню білого, сірого або чорного кольору.
Технічні характеристики:
- Розмір ― 120х60х2,5 см (можливе відхилення по розміру до 3%)
- Щільність: 80кг/м3
- Матеріал Панелей Studio 25 екологічно чистий, стійкий до впливу мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, не виділяє продуктів розпаду;
- Високі теплоізоляційні властивості з низьким коефіцієнтом теплопровідності - λ = 0,031 Вт/м °С;
- Панелі Studio 25 досить еластичні, можна застосовувати на нерівних поверхнях. Панелі володіють міцністю і пружністю, завдяки чому підходять для встановлення в горизонтальному, вертикальному і похилому положенні;
- Просто, зручно і безпечно монтувати. Панелі Studio 25 ріжуться звичайними будівельними ножицями;
- Гідрофобність та паропроникність. Матеріал панелей Studio 25 не створює перешкоди для доступу повітря. Використання матеріалів з такими властивостями запобігає ризик акумуляції вологи в перегородках стін.
- Мобільність. Можливість багаторазових інсталяцій без втрати властивостей.

![]() |
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | A4Sound |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Покриття | Тканина |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 600 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Структура поверхні | Матова |
| Вага упаковки | 1.5 кг |
| Площа, що покривається панеллю | 0.72 кв.м |
| Основні | |
| Тип | Акустична корекція приміщення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | Для стель, Для стін |
| Колір | Білий, Сірий і Чорний |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Щільність | 80 |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Призначення матеріалу | Звукоізоляція, Поліпшення акустики приміщень |
| Екологічний матеріал | Так |
| Еластичність матеріалу | Немає |
| Коефіцієнт теплопровідності | λ = 0,031 Вт/м °С |
- Ціна: 272 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.









